Od 24 sierpnia 2011 roku posługę proboszcza w naszej Parafii pełni ks. Piotr Bekierz. Ks. Piotr urodził się w Bytomiu. Dzieciństwo i młodość przeżył w Pyskowicach. Ukończył Liceum Mechaniczne w Zabrzu. Seminarium Duchowne ukończył w Nysie. Święceń kapłańskich, udzielił mu ks. arcybiskup Alfons Nossol w 1986 roku w Opolu. Praktykę diakońską odbył w parafii Wysoka, koło Olesna. Jako wikary służył 4 lata w parafii św. Jadwigi w Zabrzu oraz 4 lata w Korfantowie. Posługę proboszcza pełnił w parafiach: Kobiela (3 lata), Skorogoszcz (6 lat), MBWW w Kluczborku (3 lata), Wojnowice (5 lat). Był również dyrektorem Caritas rejonu Kluczborskiego, wicedziekanem dekanatu Niemodlin oraz dziekanem dekanatu Pietrowice Wlk.